Menu

Samsung

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Serwisujemy telefony producenta Samsung w zakresie: wymiany szybki, wymiany „dotyku” (digitizera), wymiany wyświetlacza oraz całych kompletów, tj. ekran dotykowy + wyświetlacz i ramka.
Zespół ekspertów Mobidoktor w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym potrafi przywrócić Twój telefon z powrotem do życia. Podejmujemy się napraw przypadków, które wydają się być beznadziejnymi.


Samsung
Samsung Electronics to obecnie największy producent telefonów komórkowych na świecie, należy do grupy Samsung. Najczęściej kupowanymi telefonami w Polsce są właśnie telefony marki Samsung.


Najbardziej znaną serią urządzeń mobilnych od Samsunga jest ta oznaczona literą „S”. W 2016 r. mieliśmy okazję oglądać już siódmą generację flagowego smartfonu firmy; Samsung Galaxy S7 oraz jego odmianę S7 Edge (z zakrzywionym ekranem).
Telefony tego producenta możemy rozpoznać poprzez charakterystyczną budowę frontu sprzętu. U góry zawsze widzimy logo producenta, głośnik oraz czujniki i przedni aparat, dalej ekran, a na dole niezmiennie od wielu lat: dotykowy panel funkcyjny z przyciskiem Home pośrodku, który w nowszych urządzeniach służy również jako czytnik linii papilarnych.