Menu

Huawei

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Nawet najlepszy sprzęt ulega czasem uszkodzeniu. Specjalizujemy się w naprawach ekranów Huawei.


O Huawei

Markę Huawei do niedawna kojarzyliśmy głównie z modemami 3G. Kupowaliśmy je, bo były w przystępnej cenie i dobrze spełniały swoją rolę.
Później Huawei zaczął wprowadzać na polski rynek swoje smartfony. Z każdym modelem było coraz lepiej, parametry produktów chińskiego producenta nie odbiegały od urządzeń konkurencji takiej jak Samsung, czy LG. Jakość wykonania telefonów sukcesywnie szła w górę. Polacy przestali myśleć o Huawei jak o taniej „chińszczyźnie”.

Bardzo popularny model ze średniej półki, Huawei P8 Lite – wprowadzony do Polski w kwietniu 2015 r. był sprzedawany w salonach polskich operatorów telekomunikacyjnych non-stop przez ponad półtora roku! (Mimo że w międzyczasie doczekał się już swojego następcy: P9 Lite.) Dlaczego? W cenie, za jaką był oferowany P8 Lite oferował najlepsze parametry spośród konkurencji. Egzemplarze oznaczone jako G620S czy G526 to również przykłady wyśmienitego stosunku jakości do ceny.

Błyskawiczne tempo rozwoju. W maju 2016 r. słupki ze statystykami pokazały, że Huawei zajął 22% rynku telefonów komórkowych w Polsce. Stawia to spółkę na drugim miejscu w rankingu największych producentów, zaraz za Samsungiem.